Fireflex od podszewki

Produkty Fireflex były opracowane w Australii przez ostatnie 25 lat i stały się synonimem dobrej jakości.

Dystrybucją marki Fireflex zajmuje się Australijskie przedsiębiorstwo rodzinne Carrolls, założone przez Snowy’ego Carroll’a w roku 1962. Od tamtej pory obie firmy przerosły wszelkie oczekiwania i mogą obecnie pochwalić się siecią magazynowo-dystrybucyjną obejmującą zasięgiem całą Australię: od Brisbane, przez Sydney, Melbourne i Townsville, aż do Perth.

Dzięki tak rozległemu obszarowi działania jesteśmy w stanie dostarczyć produkt wysokiej klasy oraz zapewnić szybką i sprawną obsługę. Doskonale rozumiemy, że aby Twój biznes się kręcił, Twoja ciężarówka musi znajdować się na drodze, nie w warsztacie.

Stale rozrastająca się gama produktów zawieszenia Fireflex może poszczycić się szerokim asortymentem części, zarówno do samochodów ciężarowych, jak i przyczep.

Oferujemy: komplety sprężyn, amortyzatory, śruby wieszaka, tuleje, płytki wieszaka, wsporniki podwozia, jarzma resoru, pręty gwintowane, pióra naprawcze, sprężyny do przyczep, sprężyny paraboliczne, kliny, sworznie środkowe, śruby główne resoru, zawleczki.

Jeśli jesteś kierowcą posiadającym własny pojazd, managerem floty samochodowej, właścicielem warsztatu lub sprzedawcą detalicznym części i potrzebujesz dobrej jakości zawieszenia, które usprawni pracę Twojej ciężarówki, pomyśl o Fireflex.