Carrolls Springs Pty Ltd jest firmą rodzinną założoną w roku 1962 przez Snowy’ego Carroll’a.

 

Firma początkowo mieściła się w metalowej szopie w Greenacre, Nowa Południowa Walia, a 26 lat później została przeniesiona do nowej, większej siedziby w Smithfield, Nowa Południowa Walia.

 

Obecnie centra zawieszeń Carrolls działają w 5 miastach: Sydney, Brisbane, Melbourne, Townsville i Perth. Dwa ostatnie stanowią magazyny dystrybucyjne.

 

Oddziały w Sydney, Brisbane i Melbourne oferują pełen zakres usług warsztatowych oraz infrastrukturę produkcyjną sprężyn. Dysponują również kompetentnym personelem, wyszkolonym w najnowszych technikach montażu i fabrykacji. Dzięki temu, instalacje i naprawy odbywają się w ciągu jednego dnia, co plasuje nas na pozycji lidera w branży.

 

Aby zagwarantować Klientom doskonałość pod każdym względem, Carrolls Springs Pty Ltd uzyskało certyfikat zarządzania jakością Bureau Veritus Certification, odpowiadający AS/NZS ISO 9001:2008.
Nieustannie dążymy do poprawy jakości, wydajności i obsługi, umacniając w ten sposób swoją reputację profesjonalnej, uczciwej firmy.

 

Jako jedyny inwestor i importer produktów EFS z napędem na 4 koła oraz zawieszenia Fireflex do samochodów ciężarowych Carrolls stale poszerza swój asortyment, a także opracowuje innowacyjne rozwiązania będące w stanie sprostać wysokim wymaganiom przemysłu transportowego i entuzjastów offroadu. Podsumowując, stabilny wzrost i wizja firmy wróżą jej świetlaną przyszłość.